A’dan Z’ye SEO Eğitimi ve Özel Ders Programları

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) digital pazarlamanın arama motorlarına odaklanan bir disiplindir.  İnternet üzerinde yapılan aramaların %90’ı arama motorlarından gelir. Bu nedenle web sitelerinin Google, Bing ve Yandex gibi en çok kullanılan arama motorlarına uyumlu ve en önemlisi ziyaretçiler tarafından yapılan sorguları en iyi şekilde karşılaması çok önemlidir. SEO ilgili ticari veya kariyer olarak ilgilenen kapsamlı bir eğitim almak isteyenler bizimle iletişime geçebilir.

Farklı seviyelere uygun eğitim programları ile arama motoru optimizasyonu alanında kapsamlı eğitimler vermekteyiz. Derslerimiz teori, gerçek dünya örnekleri ve pratik uygulama üzerinden yapılır. Öğrenciler eğitim programı süresince alanında uzamanlar tarafından web teknolojileri ve SEO alanında eğitim görür. Dersler özel ders veya uzaktan eğitim formatında verilmektedir.

Arama Motoru Optimizasyonu Sertifika Eğitimleri

SEO eğitimlerine katılan öğrencilerimize yetkinliklerini gösteren sertfika verilmektedir. 4 ayrı eğitim kurundan oluşan eğitim programlarımızın her biri için ayrı sertifika verilir. Her ders kuru 20 ila 45 saatlik ders içeriğini kapsamaktadır.

SEO 101 – Arama Optimizasyonuna Giriş / Fundamentals of Search Marketing
SEO 201 – Temel Arama Motoru Optimizasyonu / Search Engine Marketing Basics
SEO 202 – Gelişmiş Arama Motoru Optimizasyonu / Advanced Search Marketing
SEO 301 – Sertifika Programı / Certified Search Marketing Professional