Profesyonel SEO Çözümleri

Arama motoru optimizasyon çalışmalarında kullandığımız güncel strateji ve gelişmiş SEO denetim araçları ile kesin sonuçlar sağlıyoruz. Kısa vadeli taktikler ile web yatırımlarını riske sokan yöntemler yerine pazarlama odaklı ilerliyoruz. Bu şekilde düzenli olarak güncellenen Google algoritma değişikliklerinden siteniz olumsuz şekilde etkilemiyor. Tecrübeli Seo uzmanları tarafından sürekli olarak sitenizin sağlığı kontrol edilir, içerik ve link planlaması yapılır. Sektörünüz ve içerisinde bulanan rakipleriniz analiz edilir ve karşılaştırmalar sonucu stratejiler uygulanır. SEO hizmetleri ile arama motoru optimizasyonu kapsamında birçok faklı çalışmayı kapsamaktadır.

SEO Analitik ve Raporlama

1.Anahtar Kelime Analizi

Yanlış anahtar kelime seçimi tüm SEO çabalarınız boşa çıkarabilir. Doğru Anahtar kelime grupları ve bu anahtar grupları ile sayfaları eşleştirmeniz gerekir. Anahtar kelimeleriniz bir,iki,üç veya daha fazla kelime içerebilir. Hatta bir soru formunda bile olabilir. Tüketici’nin satış sürecinde arama yaptığı tüm sorgular bizim için önemlidir. Iyi bir SEO çalışması kapsamlı bir anahtar kelime analizi ile başlar. Çalışmaya başlamadan önce binlerce anahtar kelimenin analizini yapıp site içerik kategorilerinin belirlenmesine faydası olur . Büyük resimi çıkardıktan sonra anahtar kelime seçimlerini yapıyoruz. İçerik planlama stratejilerimiz ile çoklu anahtar kelimede doğru ziyaretçileriden tıklama almanızı sağlıyoruz.

SEO Eğitimleri Dersi

2.Site İçi Optimizasyon (Teknik ve İçerik)

SEO hizmeti süresince web sitenizin teknik, altyapı, içerik gibi birçok Google, Bing ve Yandex  için elzem olan iç SEO skorunu etkileyen tüm etkenleri optimize ediyoruz.  Bu şekilde markanız veya hedeflediğiniz anahtar kelime pozisyonuz yüksek kalıyor.  Yüzlerce teknik kontrol ve düzenleme dışında sayfalarınız içerik yapısı ve kullanılan içeriğin kalitesi arama motorları ile algoritmaları ile uyumlu olarak revize ediyoruz. İç SEO’yu ” Web Sayfasının SEO Sağlığı” olarak düşünebilirsiniz.

Sayfa içi SEO Hizmeti

3.Site Dışı Optimizasyon – Backlink

Goolge veya başka bir arama motorunda sıralamazı etkileyen en büyük faktörlerden birisi web sayfanıza link veren diğer siteler ve bu sitelerin kalitesidir. Nekadar çok web sitesinden size referans ve yönlendirme amaçlı link var ise sitenizin otoritesi bir okadar yükselir. Doğal bir şekilde backlink outreach stratejileri ile otoritenizin artmasını ve web sitenizin yükselmesini sağlıyoruz.

Backlink

4.Web Site Hız Optimizasyonu

Web sitenizinden satış veya yeni muşteri kazanma hedefiniz var ise ve sayfa açılma süreniz standartların altında ise para kaybediyorsunuz demektir. 3.5 Saniye üzerinde açılan bir web sitesini ziyaretçilerin yarısı terkediyor. Web sitelerinin hangi pozisyonlarda durmasını hesaplayan Google’ın algoritmasında web sitesi hızı önemi SEO profesyonellerine göre %30.  Website teknolojileri, içerik, sunucu ayarları, kodlanma,cdn, önbellekleme ve dns gibi birçok website hızını etkileyen faktörü optimize ederek sayfa açılma hızını minumum 1.5 sn altında kalmasını sağlıyoruz.

Website hız optimizasyonu

5.Google Adwords Reklamları (SEM)

SEO hizmetlerine ek olarak tıklama başına Google’a ödeme yaparak anahtar kelimelerinizde ilk sayfada reklamlar alanında çıkmanızı sağlayan Google Adwords reklam kampanayası başlatabilirsiniz. Bu hem arama motoru optimizasyonun’da yapılan çalışmaları besler hemde anında sitenize trafik sağlamanıza yarar. Doğru strateji ve sürekli yeni verilerin işlenmesi sonucunda yapılan anlalizler ile reklam kampanyalarınızı en verimli şekilde satış odaklı sizin için geliştiriyoruz.

Google Adwords

6.Analitik ve Raporlama

Müşterilerimize aylık ve haftalık raporlama sunuyoruz. Bu raporlar ve yeni gelişmeler dahilinde markanızın seo sitratejini güncelliyoruz.

 • Site-içi analizi ve alınması gereken aksiyon planı
 • Trafik (hit) gelen mecraların analiz raporlaması
 • SEO görünümünde(visibility) anlık değişiklerin detayları
 • E-ticaret için dönüşum oran raporu
 • Sektöre göre özelleştirilmiş detaylı sektör analizi
 • Detaylı rakip analizi
 • Yeni SEO trend ve pazar araştırma sonuçları
Analiz ve Raporlama

7. Google Benim İşletmem Servisleri

Özellikle lokal SEO’ya faydası Google’ın işletmeler için geliştirdiği “Benim Işletmem” özelliğinin güncel ve zengin içerik bulundurması arama motorlarına işletmeniz ve web sayfanız hakkında birçok ipucu sağlar. İşletmeler için Googl’da özellikle yerel aramalarda ön plana çıkmak için Google Benim İşletmem web siteniz ile beraber öncelikli kayıt olunmasi ve detaylı birşekilde düzenlemesi gereken bir Google özelliğidir. Detaylı bilgi için Google Benim işletmem nedir? yazımızi okuyabilirsiniz.

Google Benim İşletmem

Google Sıralamanızı Sabitleyin

Google sürekli olarak Panda,Penguin ve Humminbird gibi faklı isimler verdiği algoritma güncellemeleri yapmaktadır. Eğer siteniz bu algoritma güncellerimelerine uyumlu değilse bir anda düşüş yaşabilirsiniz. SEO uzmanlarımız bu değişken süreçlerde dahi sitenini ilk on pozisyon içerisinde yer almasını sağlar. Her geçen gün gelişmiş optimizasyon çalışmaları ile siteniz daha fazla trafik alır ve posizyon yükselişi gerçekleşir. Satış odaklı profesyonel SEO hizmetleri ile arama motorlarında yükselişe geçin.

 • Marka Değeri ve Prestij
 • Kaliteli ve Orijinal İçerik
 • İlgili içeri ve dışarıya dönük linkler
 • Sitenizde organic kullanıcı artışı
 • İçeriğinizin sosyal medyada paylaşılması
 • Sürekli siteniz güncel tutulur
 • Mobil ve AMP Optimizasyonu
Google Sıralamanızı Sabitleyin

Dijital Pazarlama

Müşterilerinize dijital ortamın birçok farklı noktasından doğru dil ile dokunursanız kendiliğinden marka elçiniz olurlar.

UI / UX Arayüz

Arama motorlarında iyi sonuçlar veren internet sitelerinin herşeyden önce kullıcı dostu bir arayüzü olması gerekir. Hem müşterilerinizi hem de Google mutlu edecek web tasarımlar.

Yeniden Pazarlama

Sitenizde gelen ve o dönüşüm yapmayan ziyaretçileri reklamlarınız ile takip edin, kendinizi hatırlatın. Müşterinin satın alma sürecinde doğru yerde olun.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Organik Google pozisyonlarında muşterilerinize ulaşılabilir olun. 292 farklı algoritma etkeni ve güncelemelerden zarar almayan stabil yükselen web siteleri.

Google Adwords Reklamları

Sektörünüzde istediğniz anda istediğiniz müşteri kitlesi önüne çıkmak için gelişmiş adwords kampanyaları yönetiyoruz. Verimli CPC bütçeleri ve dönüşüm hedefi ile satış odaklı arama motoru reklamları.

E-Ticaret Analiz

Çoklu Internet mecralarında urünlerinizi müşterileriniz ile buluşturan çözümler.

Kurumsal SEO Hizmetleri İle Başarı Kaçınılmaz

Google, Yandex ve Bing arama motorlarında görünürlüğü artıran direkt satış ve talep yaratmak için geliştirilmiş kurumsal SEO hizmeti sunuyoruz.

Arama Motorlarında üst sıralarda yer almak için günümüzde doğru anahtar kelime optimizasyonundan çok daha fazlasını gerektir. Bunun için kapsamlı kurumsal SEO hizmetlerimiz ile yüzlerce markayı en üst sıralara nasıl taşıdığımızı öğrenebilirsiniz. Çalışma süresince bizimle bire bir göruşebilir ve danışmanlık alabilirsiniz.

Kurumsal firmalara sağladığımız hizmetler kapasamında yapılan bazı işlemler;

 • Web siteniz arama motorları örümcekleri tarafından doğru bir şekilde taranır.
 • Site ziyaretçisi için kullanışlı ve gelişmiş kullanıcı deneyimi sunulur.
 • Çalışmaya başlamadan önce anahtar kelime anlaizleri, sektör analizi ve rakip araştırması yapılır.
 • Kurumsal düzeyde uzun vadeli stratejiler ile marka, hizmet ve ürünlerinizi arayan potansiyel muşterileri muşterileriniz haline getirir.
 • İçerik planlaması ile paylaşılan içeriklerin sürekli taze olması sağlanır.
 • Gelişmiş rakip analizi yapılır ve seo’da en başarılı rakipler takibe alınır.
 • SEO çalışması süresince gelişmeler, pozisyon değişiklikleri , backlink çalışmları gibi önemli detaylar tarafınıza raporlanır.